- Головна
- Бензокоси
- Акумуляторні
- Тример акумуляторний STIHL FSA 140 Pro, каркас, ніж для трави 260мм-2 (FA012000048)
Тример акумуляторний STIHL FSA 140 Pro, каркас, ніж для трави 260мм-2 (FA012000048)
Опис
Акумуляторна мотокоса STIHL FSA 140, каркас: тиха, продуктивна та зручна в роботі (без акумулятора та без зарядного пристрою)
STIHL FSA 140 — професійна акумуляторна коса для догляду за зеленими зонами, яка чудово підходить для роботи в місцях із підвищеними вимогами до рівня шуму. Вона стане ефективним рішенням для комунальних служб, садово-паркових підприємств та ландшафтних робіт. Працює від акумуляторів системи STIHL AP.
Завдяки ергономічному велосипедному руків’ю мотокоса забезпечує комфортне косіння великих площ. Потужний безщітковий EC-двигун у поєднанні з різними ріжучими інструментами STIHL дозволяє ефективно скошувати траву, бур’яни та густу рослинність.
На ручці керування можна плавно регулювати швидкість обертання та обирати один із 3 режимів роботи для оптимального балансу між продуктивністю та економією енергії. Інформація про вибраний режим та рівень потужності відображається на дисплеї HMI Basic.
Модель підтримує встановлення STIHL Smart Connector для Bluetooth-з’єднання та цифрового контролю роботи інструмента. Металевий повітряний фільтр покращує охолодження двигуна, подовжує ресурс техніки та легко очищується.
Мотокоса має захист IPX4, тому стійка до бризок води та може використовуватись навіть під час дощу.
- Одиничний пристрій без акумулятора та без зарядного пристрою.
- Потужний акумуляторний кущоріз для професійної та приватної роботи.
- Регулювання швидкості.
- Ручка з двома ручками полегшує косіння великих площ.
- Для використання в зонах, чутливих до шуму.
У комплектацію акумулятор та зарядний пристрій не входить!
Рекомендовані для роботи акумулятори: AP 200S, AP 300S, AP 500S.
Оснащення
Посилення потужностіМАКСИМАЛЬНЕ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ. Завдяки інтелектуальній електроніці інструменти та акумулятори STIHL взаємодіють один з одним. Якщо і інструмент, і акумулятор оснащені функцією POWER BOOST, акумулятор автоматично забезпечує максимально можливу потужність для поточного завдання. Для забезпечення оптимального терміну служби акумулятора інструмент тимчасово регулює вихідну потужність під час інтенсивної роботи. |
|
Постійна потужністьПОСТІЙНА ПОТУЖНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЗАРЯДУ АКУМУЛЯТОРА. У інших марок акумуляторних інструментів продуктивність зазвичай знижується в міру розрядки акумулятора під час роботи. Цього не відбувається з акумуляторними інструментами STIHL, оснащеними функцією ПОСТІЙНОЇ ПОТУЖНОСТІ. Завдяки інтелектуальній електроніці ваш інструмент STIHL працює з незмінно високою продуктивністю. |
|
Багатофункціональна рукоятка для роботи однією рукоюПРОСТЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ПРИСТРОЮ. Швидко і зручно регулюйте швидкість роботи пристрою в залежності від конкретної робочої ситуації. На низьких швидкостях ви знижуєте енергоспоживання і, отже, продовжуєте термін служби батареї. Практична рукоятка управління з регулюванням швидкості дозволяє встановити бажану настройку, не змінюючи положення руки і не перериваючи роботу. |
|
Тримач акумулятора в корпусі двигунаПРЯМЕ ЖИВЛЕННЯ НА КОСІ. За допомогою цього пристрою ви можете встановити необхідну батарею з системи STIHL AP безпосередньо в корпус двигуна. Це підвищує вашу мобільність і гнучкість під час роботи. |
|
Повітряний фільтр з металевою сіткоюОПТИМАЛЬНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА. Повітряний фільтр з мелкоячеистой металевою сіткою очищає повітря, забезпечуючи оптимальне охолодження двигуна. Завдяки простоті очищення, він має тривалий термін служби. |
![]() |
Регульоване підвісне петльове кільце не потребують інструментівГНУЧКЕ РЕГУЛЮВАННЯ, ГНУЧКЕ КОТІННЯ. Кріпильний проушина легко і швидко регулюється без інструментів, забезпечуючи ергономічний баланс, адаптований до розміру вашого тіла. |
|
Ергономічне захоплення двома рукамиЛЕГКА ОБРОБКА ВЕЛИКИХ ПЛОЩ. Завдяки ергономічній дворучній рукоятці ви можете швидко і з мінімальними зусиллями обробляти великі площі, оскільки вона підтримує природний рух коси. Рукоятка легко регулюється і фіксується в потрібному положенні. |
|
Автоматичне визначення різальних інструментівОПТИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ. Під час роботи кущоріз визначає, який ріжучий інструмент використовується, і автоматично регулює швидкість відповідно до нього. Це забезпечує оптимальну продуктивність для будь-яких завдань. |
|
EC-моторНизькі витрати на технічне обслуговування і висока ефективність. Завдяки компактній конструкції, малій вазі і високій ефективності, двигун EC забезпечує енергоефективну роботу. Крім того, цей двигун відрізняється тривалим терміном служби. |
|
Захист від водиЗАХИСТ ВІД БРИЗОК ВОДИ. Класи захисту IPX визначають ступінь захисту електричних або електронних пристроїв від вологи. Випробування на вологозахист проводиться на різних рівнях. IPX4 перевіряє захист від бризок води з усіх боків. Пристрої з батарейним живленням, що мають цю сертифікацію, призначені для повсякденного використання, навіть під дощем. |
|
Тестування коси за допомогою Smart ConnectorІнтеграція з STIHL Connected. Пристрій сумісний зі Smart Connector і, отже, може бути інтегрований в STIHL Connected. Після підключення Smart Connector до пристрою воно автоматично записує години роботи машини після початкового налаштування і передає їх по Bluetooth в додаток STIHL Connected. Крім перегляду годин роботи, додаток надає огляд всього необхідного технічного обслуговування, гарантуючи, що ви не пропустите важливе обслуговування і ваш пристрій завжди буде готове до використання. |
![]() |
Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.
Характеристики
| Потужність | 1 кВт/1.3 к.с. |
| Ріжучий елемент в комплектації | ніж для трави 260мм 2-пелюстковий |
| Привідний вал | жорсткий |
| Час роботи на акумуляторі | AP 200S до 30 - 50 хв, AP 300S до 50 - 100 хв, AP 500S до 60 - 120 хв |
| Вага | 4.5 кг |
| Рекомендований діаметр ліски | 2.4 мм, 2.7 мм, 3 мм |
| Ширина скошування ліскою | 420 мм |
| Ширина скошування ножем | 230 мм, 250 мм, 260 мм |
| Додаткова ружуча гарнітура | косильна головка TrimCut C 32-2, косильна головка AutoCut 26-2, косильна головка AutoCut C 26-2, косильна головка AutoCut 27-2, косильна головка AutoCut 36-2, косильна головка SuperCut 20-2, косильна головка PolyСut 28-2, косильна головка DuroCut 20-2, ніж для трави 230мм (2-пелюстковий), ніж для трави 230мм (4-пелюстковий), ніж для трави 230мм (8-пелюстковий), ніж для трави 260мм (2-пелюстковий), ніж долотоподібний 250мм (32 зуб), ніж для заростей 250 мм (3-пелюстковий) |
| Режим роботи ECOSPEED | так |
| Форма рукоятки керування | U-подібна (велосипедна) |
| Захист від перевантаження | так |
| Тип двигуна | електричний |
| Загальна довжина | 180 см |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Кількість акумуляторів в комплектації | без акумулятора |
| Рекомендований акумулятор | AP 200S, AP 300S, AP 500S, AR 2000L, AR 3000L |
| Зарядний пристрій в комплектації | не входить в комплект |
| Час заряджання акумулятора на AL 301 (80%/100%) | AP 200S до 40 хв/ 55 хв, AP 300S до 50 хв/ 80 хв, AP 500S до 70 хв/ 90 хв, AR 2000L до 220 хв/ 290 хв, AR 3000L до 330 хв/ 430 хв |
| Час заряджання акумулятора на AL 501 (80%/100%) | AP 200S до 25 хв/ 35 хв, AP 300S до 30 хв/ 45 хв, AP 500S до 40 хв/ 55 хв, AR 2000L до 120 хв/ 160 хв, AR 3000L до 180 хв/ 230 хв |
| Клас інструменту | професійний |
| Рівень звукового тиску | 78 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку | 91 дБ(А) |
| Комплектація | захисні окуляри, інструкція |
| Гарантія - приватне (побутове) використання | 24 міс. |
| Гарантія - професійне (комерційне) використання | 12 міс. |
| Країна-виробник | Австрія |
| Бренд | STIHL |
Інструкція Тример акумуляторний STIHL FSA 120 каркас (FA082000013)
Категорії:АкумуляторніБензокоси






















































































































