- Головна
- Газонокосарки
- Газонокосарка акумуляторна STIHL RMA 235.1 SET, 33см (63110111418)
Газонокосарка акумуляторна STIHL RMA 235.1 SET, 33см (63110111418)
Опис
Акумуляторна газонокосарка RMA 235.1 SET: компактна та економічна
Якщо ви хочете підстригти невеликі газони у своєму саду для особистих потреб та цінуєте ефективну та безшумну роботу, то тиха акумуляторна газонокосарка STIHL RMA 235.1 з акумулятором із системи STIHL AK стане оптимальним вибором. Завдяки компактному полімерному корпусу та малій вазі RMA 235.1 від STIHL особливо зручний в експлуатації і може легко транспортуватися між використаннями. За допомогою центрального регулювання висоти скошування можна вибрати бажану довжину газону в 5 ступенів від 25мм до 65мм. Складний травозбірник об'ємом 30л на бездротовій газонокосарці RMA 235.1 спроектований таким чином, щоб його можна було легко випорожнити. Газонокосарка RMA 235.1 працює від акумуляторної батареї, вона особливо тиха і не викидає. Легка та компактна конструкція, а також складане кермо гарантують, що вам знадобиться зовсім небагато місця для зберігання.
Акумулятор та зарядний пристрій входить в стандартну комплектацію!
Рекомендовані для роботи акумулятори: АК 10, АК 20, АК 30S та зарядний пристрій AL 101 або AL 301.
Оснащення
Центральне налаштування висоти скошуванняЗа допомогою центрального регулювання висоти скошування висота різу може швидко й легко змінюватися в декількох положеннях. |
![]() |
Інноваційний кошик для травиЗавдяки спрямованим вниз повітряним отворам і закритій кришці травозбірника скошена трава і пил не вилітають вгору. Вбудований індикатор заповнення кошика для трави повідомить, коли настане пора спуорожнити його. Кошик для трави складається з двох частин для спрощення його відкривання і очищення. |
![]() |
Легкі колесаКолеса газонокосарок STIHL надзвичайно надійні й довговічні. Ведучі колеса оснащені шинами з профілем, що забезпечує хорошу тягу і курсову стійкість. |
![]() |
Фіксатор електрокабелюПопереджає випадкове висмикування кабелю та від'єднання його від електромережі, у випадку чіпляння через кущі, дерева або інші перешкоди, що можуть трапитись на Вашій ділянці. |
![]() |
РучкаПрактична ручка, виготовлена з урахуванням центра ваги пристрою, забезпечує зручне перенесення пристрою. |
|
Складна ручка керуванняЗавдяки складаний ручці газонокосарки STIHL можна легко і без проблем транспортувати. Крім того, це дозволяє економити місце при зберіганні. |
![]() |
Ніж з закрилкамиНіж створює потужний потік повітря в аеродинамічному корпусі, що піднімає траву перед скошуванням і задувають скошену траву в травозбірник через вбудовану систему повітропроводів. Красиво підстрижений і чисто прибраний газон гарантований. |
![]() |
Полімерний корпусКорпуси газонокосарок STIHL виготовлені з високоякісного, ударостійкого, жаростійкого та стійкого до ультрафіолетового проміння полімеру. |
![]() |
Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.
Характеристики
| Потужність | 0.45 кВт/0.6 к.с |
| Ширина скошування | 33 см |
| Висота скошування | 25-65 мм |
| Рекомендована площа скошування | до 400 м² |
| Час роботи на акумуляторі | AK 10 до 150м², AK 20 до 300м², AK 30S до 400м² |
| Місткість травозбірника | 30 л |
| Вага | 13 кг |
| Корпус газонокосарки | удароміцний полімер |
| Функції газонокосарки | косіння, збирання |
| Функція мульчування | ні |
| Ніж для мульчування в комплектації | ні |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Число холостих обертів двигуна | 3400 об/хв |
| Режим ECO | ні |
| Запуск двигуна | електрозапуск |
| Комфортна рукоятка керування | ні |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Кількість акумуляторів в комплектації | 1 |
| Рекомендований акумулятор | AK 20 |
| Ємність акумулятора | 144 Вт*год |
| Зарядний пристрій в комплектації | AL 101 |
| Час заряджання акумулятора на AL 101 (80%/100%) | AK 10 до 70 хв/ 95 хв, AK 20 до 135 хв/ 180 хв, AK 30 до 160 хв/ 205 хв |
| Час заряджання акумулятора на AL 301 (80%/100%) | AK 10 до 25 хв/ 40 хв, AK 20 до 30 хв/ 50 хв, AK 30 до 35 хв/ 60 хв |
| Ширина газонокосарки без насадок | 37 см |
| Макс. висота газонокосарки | 108 см |
| Діаметр передніх коліс | 140 мм |
| Діаметр задніх коліс | 170 мм |
| Кут заточування ножа | 30° |
| Тип двигуна | електричний |
| Рівень звукового тиску | 76 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку | 90 дБ(А) |
| Значення вібрації | 1.8 м/с² |
| Комплектація | інструкція |
| Клас інструменту | побутовий |
| Гарантія - приватне (побутове) використання | 24 міс. |
| Гарантія - професійне (комерційне) використання | 12 міс. |
| Країна-виробник | STIHL в Китаї |
| Бренд | STIHL |



















































































































