Опис
Акумуляторна коса FSA 60R SET із круглою ручкою (з акумулятором та зарядним пристроєм)
За допомогою легкої акумуляторної коси STIHL FSA 60R SET ви можете косити траву або стригти краї газону, особливо вздовж живоплотів і навколо рослин або предметів. Невелика вага та хороший баланс коси також забезпечують більш тривалий період використання. Це також підтримується м’якою рукояткою з важелем перемикання передач із безступінчатим регулюванням швидкості.
Акумуляторна коса стандартно постачається з косильною головкою STIHL AutoCut C6-2. Під час косіння навколо кущів, дерев, вздовж доріжок та парканів захисний упор запобігає пошкодженню рослин, предметів та мотокоси.Завдяки універсальній рукоятці на міцному алюмінієвому штоці коса STIHL FSA 60R надійно тримається в руці. Якщо ви як любитель-садівник або власник саду бажаєте швидко та легко стригти невеликі газони або підстригати краї газону, то акумуляторна мотокоса STIHL FSA 60R – це правильний вибір . Тиха робота дозволяє працювати без захисту органів слуху навіть у чутливих до шуму зонах.
Акумулятор та зарядний пристрій AL 101 входить в комплектацію!
Рекомендовані для роботи акумулятори: AK 10, AK 20, AK 30S.
Характеристики
| Потужність | 0.65 кВт/0.87 к.с. |
| Ріжучий елемент в комплектації | косильна головка AutoCut C6-2 |
| Привідний вал | жорсткий |
| Час роботи на акумуляторі | AK 10 до 13 хв (до 500м/100м²), AK 20 до 30 хв (до 1250м/250м²), AK 30S до 38 хв (до 1500м/300м²) |
| Вага | 3.1 кг |
| Рекомендований діаметр ліски | 2 мм, 2.4 мм |
| Ширина скошування ліскою | 350 мм |
| Ширина скошування ножем | 350 мм |
| Додаткова ружуча гарнітура | косильна головка AutoCut C 6-2, косильна головка PolyСut 6-2, косильна головка DuroCut 5-2 |
| Максимальне число обертів двигуна | 8000 об/хв |
| Режим роботи ECOSPEED | ні |
| Форма рукоятки керування | D-подібна |
| Захист від перевантаження | ні |
| Тип двигуна | електричний |
| Загальна довжина | 168 см |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Кількість акумуляторів в комплектації | 1 |
| Рекомендований акумулятор | AK 20 |
| Ємність акумулятора | 118 Вт*год |
| Зарядний пристрій в комплектації | AL 101 |
| Час заряджання акумулятора на AL 101 (80%/100%) | AK 10 до 70 хв/ 95 хв, AK 20 до 135 хв/ 180 хв, AK 30 до 160 хв/ 205 хв |
| Час заряджання акумулятора на AL 301 (80%/100%) | AK 10 до 25 хв/ 40 хв, AK 20 до 30 хв/ 50 хв, AK 30 до 35 хв/ 60 хв |
| Клас інструменту | побутовий |
| Рівень звукового тиску | 77 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку | 91 дБ(А) |
| Комплектація | захисні окуляри, інструкція |
| Гарантія - приватне (побутове) використання | 24 міс. |
| Гарантія - професійне (комерційне) використання | не надається |
| Країна-виробник | Австрія |
| Бренд | STIHL |
Категорії:БензокосиАкумуляторні






































































































