Опис
Акумуляторна коса STIHL FSA 50 SET: зручно і ефективно скошує траву і виконує роботи з розчищення території в приватному секторі.
Акумуляторна коса STIHL FSA 50 SET з системи STIHL AK вражає поєднанням високої продуктивності котів, малої ваги і різноманітних регулювань для роботи в приватному саду. STIHL FSA 50 підходить для розчищення території, стрижки невеликих газонів і підрівнювання кромок газонів. Інтелектуальна електроніка забезпечує FSA 50 постійну високу потужність роботи незалежно від рівня заряду акумулятора. Електродвигун працює дуже тихо, що робить його придатним для використання в місцях, чутливих до шуму. Це є суттєвою перевагою, особливо у присадибній ділянці та на прилеглій території.
Особливу увагу було приділено ергономіці цій акумуляторній косі: довжина штанги і рукоятки легко регулюються без інструментів, а ріжуча головка може бути встановлена під кутом в трьох різних положеннях. Крім того, STIHL FSA 50 можна перетворити з тримера для трави в кромкорез всього за кілька простих рухів, також без інструментів. Ще одна перевага: гнучка розпірна планка, яку можна складати вгору і вниз, забезпечує дбайливу і точну стрижку газонів навколо дерев, чагарників та інших об'єктів.
Плавне регулювання частоти обертання електродвигуна дозволяє плавно регулювати частоту обертання залежно від виконуваної задачі. Це знижує енергоспоживання і продовжує термін служби акумулятора. STIHL FSA 50 в стандартній комплектації оснащується головкою для різання ліски STIHL AutoCut C 3-2, що вимагає використання інструментів. Вона автоматично регулює довжину ріжучої ліски простим постукуванням об землю і дозволяє зручно заправляти ліску STIHL зовні, не відкриваючи корпус. В якості додаткового аксесуара також доступна ріжуча головка STIHL PolyCut 3-2 з пластиковими ножами, що вимагає використання інструментів. Завдяки практичній петлі для підвішування STIHL FSA 50 можна повісити на стіну для економії місця при зберіганні.
Акумулятор та зарядний пристрій входить в комплектацію!
Рекомендовані для роботи акумулятори: AK 10, AK 20, AK 30S та зарядні пристрої AL 101, AL 301.
Оснащення
Постійна потужністьПОСТІЙНА ПОТУЖНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНО ВІД РІВНЯ ЗАРЯДУ АКУМУЛЯТОРА. В акумуляторних інструментах інших марок потужність зазвичай зменшується під час роботи в міру того, як акумулятор все більше розряджається. З акумуляторними інструментами STIHL з функцією CONSTANT POWER це не так. Завдяки інтелектуальній електроніці Ваш інструмент STIHL працює безперервно на постійно високому рівні потужності. |
|
Кругла рукояткаБІЛЬШИЙ КОМФОРТ ПІД ЧАС РОБОТИ. Круглу рукоятку цієї мотокоси легко підлаштувати під свій зріст простим нахилом. Це дозволяє працювати довше без втоми, а регулювання висоти відбувається без додаткових інструментів. |
|
Захисний упорБЕЗПЕЧНЕ КОСІННЯ. Захисний упор захищає предмети та рослини, а також косильну гарнітуру. Під час косіння ви можете бути впевнені, що будете косити точно, не пошкоджуючи рослини, кору дерев або предмети. Адже косильна гарнітура не косить за межами положення дуги. При цьому передня частина захисного упора виготовлена з гнучкого матеріалу, тому при необхідності її можна натиснути, щоб під час підстригання наблизитися до предметів ще ближче. Це дає вам можливість косити контрольовано і дбайливо. Залежно від потреби, упор можна підняти або опустити. |
|
Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.
Характеристики
| Потужність | 0.3 кВт/0.4 к.с. |
| Ріжучий елемент в комплектації | косильна головка AutoCut С3-2 |
| Привідний вал | жорсткий |
| Час роботи на акумуляторі | AK 10 до 25 хв (до 625м/125м²), AK 20 до 50 хв (до 1250м/250м²), AK 30S до 60 хв (до 1500м/300м²) |
| Вага | 2.9 кг |
| Рекомендований діаметр ліски | 1.6 мм, 2 мм |
| Ширина скошування ліскою | 280 мм |
| Ширина скошування ножем | 280 мм |
| Додаткова ружуча гарнітура | косильна головка PolyСut 3-2 |
| Максимальне число обертів двигуна | 6500 об/хв |
| Плавне регулювання обертів двигуна | так |
| Режим роботи ECOSPEED | ні |
| Форма рукоятки керування | D-подібна |
| Захист від перевантаження | ні |
| Тип двигуна | електричний |
| Загальна довжина | 148 мм |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Кількість акумуляторів в комплектації | 1 |
| Рекомендований акумулятор | AK 10, AK 20, AK 30S |
| Зарядний пристрій в комплектації | AL 1 |
| Час заряджання акумулятора на AL 101 (80%/100%) | AK 10 до 70 хв/ 95 хв, AK 20 до 135 хв/ 180 хв, AK 30 до 160 хв/ 205 хв |
| Час заряджання акумулятора на AL 301 (80%/100%) | AK 10 до 25 хв/ 40 хв, AK 20 до 30 хв/ 50 хв, AK 30 до 35 хв/ 60 хв |
| Клас інструменту | побутовий |
| Рівень звукового тиску | 69 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку | 82 дБ(А) |
| Комплектація | пластикові ножі (2 шт), захисні окуляри |
| Гарантія - приватне (побутове) використання | 24 міс. |
| Гарантія - професійне (комерційне) використання | не надається |
| Країна-виробник | STIHL в Австрії |
| Бренд | STIHL |
Категорії:БензокосиАкумуляторні

















































































































