066-179-82-90,  Viber: 066-179-82-90  097-533-48-87


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Незалежно від військового стану, наші магазини, працюють за графіком:
вул. Сухумська, 24: Пн-Сб 9:00 - 18:00 (Нд - вихідний); пр. Гагаріна, 38: Пн-Пт 9:00 - 18:00 (Сб, Нд - вихідний);
Для уточнення дзвоніть: (099) 316-76-36, (098) 894-86-87.


Вибрати інструмент
 

 Наші контакти
Україна
Пошта: khk@ukr.net


Салон садової техніки


Торгова зала:
м.  Харків,   вул. Сухумська, 24 (ліворуч від супермаркету БУДМЕН на Клочківській)

Конт. тел.: (057) 701-49-41

Бухгалтерія: (057) 701-52-41
e-mail: khk@ukr.net

(099) 316-76-36
(098) 894-86-87


Салон техніки та інструменту


Торгова зала:
м.  Харків, пр. Гагаріна, 38
(поруч із супермаркетом
"ТАВРІЯ B")

Конт. тел.: (057) 737-15-67

(066) 179-82-90

Viber: (066) 179-82-90


(097) 533-48-87
 
 

Сервісний центр STIHL


м. Харків,  вул. Сухумська, 11
(у новому будинку навпроти Салону садової техніки)

(066) 556-33-29
(STIHL)

(097) 338-13-01
(STIHL)

 


Ми в соцмережах
Facebook YouTube

Все про техніку та інструмент STIHL

Заміна ліски на триммерах на металеві прутки, тросики тощо.

Метал чи пластик на триммері?


Косильна струна для тримера StihlНерідко у власників, які самостійно обробляють свої газони триммерами, виникають питання, пов'язані з тим, як збільшити ефективність роботи електричної коси (моторної коси). Користувачі намагаються придумати різні хитрощі та пристосування для цього, у тому числі використовують замість пластикової волосіні різні альтернативні матеріали. Найчастіше це металеві вироби у вигляді прутиків, тросиків, ножів тощо.

З одного погляду, дійсно, металева гарнітура працює набагато продуктивніше, ніж пластикова, навіть якщо двигун коси не дуже потужний.

Конструкція моторних кіс дозволяє встановити на них як ріжучий інструмент будь-який інший матеріал замість пластикових струн. Однак, слід мати на увазі, що використання "не рідний" гарнітури неминуче збільшить зростання навантажень і на двигун, і на провідний вал.

Крім того, є ще кілька моментів на користь використання волосіні на триммерах.

Перш за все, потрібно враховувати те, на яку косу Ви встановили металеві ріжучі предмети - бензинову або електричну. Це важливо, тому що від цього залежить, як швидко вийде з ладу Ваш агрегат.

Для цього розглянемо відмінності між цими типами мотокос.

Потрібно знати, що принцип роботи електричного та бензинового двигунів абсолютно різний. Якщо бензиновий - забезпечений муфтою зчеплення, яка дозволяє розганяти його до найбільших обертів м'яко і плавно, в електричних моделях - при включенні, миттєво виникає максимальне навантаження (крутний момент електродвигуна). І, якщо в момент включення електрокоси, ніж або металевий пруток зануриться в жорсткі та високі зарості трави, то, враховуючи крутний момент та опір досить жорстких стебел бур'янів або дрібних заростей, не можна виключити варіант, що гнучкий вал коси не витримає цього навантаження і його скрутить (гнучкий вал схожий на трос автомобільного спідометра і знаходиться в штанзі самої коси) або вийде з ладу двигун, якщо йдеться про маленькі тримери з верхнім або нижнім його розташуванням.

Не слід забувати і про техніку безпеки під час роботи з мотокосою! 

Коли косіння здійснюється пластмасовою струною, при попаданні на будь-які жорсткі перешкоди відбувається огинання, у гіршому випадку відривання невеликого шматка струни на краю. Якщо при косінні трави струна випадково вдаряється об Вашу ногу, то можна відчути легкий удар (якщо на Ваших ногах буде захисне або щільне взуття), а ось при такому ж ударі металевим прутком - відбудеться розрізання взуття або навіть травма ніг.

Під час косіння мотокосою (електрокосою) з металевими прутками або тросиком, особливо в домашніх тапочках, босоніжках, шльопаннях та іншому літньому взутті, та попаданні металевих прутків (струни) по нозі - < strong>можливо буде потрібно Ваша шпиталізація до медичного закладу!

УВАГА! При роботі з триммером або будь-яким іншим косильним агрегатом обов'язково одягайте спецодяг, використовуйте засоби захисту зору (захисні окуляри), слуху (навушники), рук (робочі рукавички або рукавиці) та ніг (захист від порізів) . Будь-які засоби захисту торгової марки STIHL в повному обсязі представлені в окремому розділі каталогу продукції.

З цього короткого аналізу вже зрозуміло, що до заміни ліски на альтернативні, "серйозніші" Варіанти треба підходити вкрай обережно. Наша рекомендація - якщо хочете підвищити ефективність роботи інструменту, використовуйте ліску максимально допустимого розміру для даної косильної головки або косильні головки з пластиковими ножами.

Підібрати та купити потрібну марку ліски для будь-якої моделі тримера можна в мережі фірмових магазинів компанії "КХК", адреси яких є у "Контакти" сайту. Розташування торгових залів можна побачити на карті. З різноманітністю тримерної ліски та цінами на косильні струни Вам найпростіше ознайомитися в нашому "Каталозі".