066-179-82-90,  Viber: 066-179-82-90  097-533-48-87


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Незалежно від військового стану, наші магазини, працюють за графіком:
пр. Гагаріна, 38: Пн-Пт 9:00 - 17:00 (Сб, Нд - вихідний); вул. Сухумська, 24: Пн-Пт 9:00 - 17:00, (Сб,Нд - вихідний)
Для уточнення дзвоніть: (099) 316-76-36, (098) 894-86-87.


Вибрати інструмент
 

 Наші контакти
Україна
Пошта: khk@ukr.net


Салон садової техніки


Торгова зала:
м.  Харків,   вул. Сухумська, 24 (ліворуч від супермаркету БУДМЕН на Клочківській)

Конт. тел.: (057) 701-49-41

Бухгалтерія: (057) 701-52-41
e-mail: khk@ukr.net

(099) 316-76-36
(098) 894-86-87


Салон техніки та інструменту


Торгова зала:
м.  Харків, пр. Гагаріна, 38
(поруч із супермаркетом
"ТАВРІЯ B")

Конт. тел.: (057) 737-15-67

(066) 179-82-90

Viber: (066) 179-82-90


(097) 533-48-87
 
 

Сервісний центр STIHL


м. Харків,  вул. Сухумська, 11
(у новому будинку навпроти Салону садової техніки)

(066) 556-33-29
(STIHL)

(097) 338-13-01
(STIHL)

 


Ми в соцмережах
Facebook YouTube

Все про техніку та інструмент STIHL

Рекомендації щодо правильного натягування ланцюга на бензопилу STIHL

Для того, щоб знизити ступінь зношування пиляльного ланцюга, захистити його від різних пошкоджень та забезпечити безпечну роботу з бензопилою, необхідно регулярно підтягувати пильний ланцюг. У статті ми розповімо у тому, як правильно натягувати ланцюг. Більшість бензомоторних пилок STIHL мають зручний для використання бічний або торцевий пристрій для натягу ланцюга.

Натяг ланцюга проводиться так:
 

1. Вимкніть двигун і звільніть гайки кришки ланцюгової зірочки за допомогою комбінованого ключа. Потім повертайте натяжний гвинт за допомогою викрутки.
 

2. Перевірте, чи розташований ланцюг вільно на напрямній шині. УВАГА! Працюйте лише у робочих рукавичках. Якщо Ви визначили, що ланцюг унизу провисає, то він натягнутий надто слабо. Її потрібно обов'язково підтягнути за допомогою гвинта.
 

3. Оптимальною вважається натяжка, коли ланцюг на нижній стороні шини не провисає, але при цьому його можна легко протягнути. Також має залишитись можливість потягнути її і трохи вгору. Щоб уникнути небезпеки травмування працівника через контакт з гострим ланцюгом, необхідно використовувати засоби захисту для рук.

Примітка: Ці якісні захисні засоби та спецодяг STIHL для роботи з бензопилами Ви завжди можете придбати в нашій торговій мережі або замовити в розділі "Засоби захисту та спецодяг" на нашому сайті.

Ви можете легко без допоміжного інструменту натягувати ланцюг за допомогою спеціального пристрою швидкого натягу ланцюга STIHL - багато моторних пилок STIHL вже оснащені цією системою.
 

Примітка: Детальне оснащення кожної конкретної бензопили STIHL можна побачити у вкладках характеристик товарів у нашому каталозі.


Специальное устройство быстрого натяжения цепи STIHLОсвободить крышку звездочки вручную с помощью барашковой гайки.Порядок дій наступний: Потрібно вручну звільнити кришку зірочки. Це робиться шляхом обертання баранчикової гайки. При прокручуванні розташованого вище регулювального колеса вліво натяг пиляльного ланцюга зменшується, а при його обертанні праворуч - пиляльний ланцюг натягується. При затягуванні кришки зірочки ланцюга напрямна шина фіксується автоматично.

При заміні старого ланцюга пиляння на новий, необхідно заздалегідь ретельно очистити паз напрямної шини від будь-яких забруднень. У випадках великого скупчення бруду в пазі ланцюг може легко зіскочити з шини. Крім того, велика ймовірність того, що ланцюгова адгезивна олія спочатку вбереться в бруд і не потрапить за прямим призначенням - на нижню навантажену сторону шини. Результатом цього можуть стати сильне нагрівання, а разом з ним знос ланцюга та шини. Очистити паз можна за допомогою тонкої викрутки або іншого гострого предмета. Новий ланцюг повинен "припрацювати" з рештою частин бензопили протягом 2-х хвилин перед початком розпилювання деревини.

Увага: Так як ланцюг після охолодження знову трохи скоротиться, то її в жодному разі не можна залишати в натягнутому стані на зберігання (на ніч або більш тривалий період). Інакше це може призвести до серйозних пошкоджень шини або колінчастого валу двигуна мотопили. Після закінчення кожної роботи необхідно знову послабити натяг ланцюга. Це важливо насамперед при мінусових температурах повітря.
 

Примітка: Більш детальні інструкції та консультації, з практичною демонстрацією на конкретних моделях бензопил, Ви завжди можете отримати у наших менеджерів у спеціалізованих магазинах компанії "КХК" (адреси та розташування торгових точок на карті дивіться у розділі "Контакти").
У разі виникнення серйозних проблем із бензиновою технікою Штиль або при її поломці Ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого "Сервісного Центру".